על גידול ילדים באהבה, צדק ואמת

 
"האמת תמיד פשוטה - פשוטה עד כדי כך שניתן להמחיש אותה בפני ילד בן שבע. לכן, לעיתים קרובות אני ממחיש אותה באמצעות שיחה או דיאלוג עם ילד. אבל בסופו של דבר אני פונה אליך – המבוגר, האמת מתחילה תמיד אצלך. אם לא תשתדל להיות ישר, אמיתי ואוהב יותר בעצמך, איך תוכל לגדל את ילדך באהבה וביושר?
זהו צדק.

רק מעטים מחנכים את ילדיהם לצדק. אבל חשוב ביותר להטמיע בילדים חוש צדק שישמש כמשקל נגד למוסר הכפול הרווח בעולם. וזה חייב להיעשות דרך דוגמה אישית מגיל צעיר מאוד. ילדים שחווים כבר בינקותם את ההגינות והצדק של הוריהם, לא יזדקקו להמחשות כואבות יותר בבגרותם." 


 ספר זה הינו תיעוד של שיחות שניהל בארי לונג עם הורים ברחבי העולם והוא נוגע במגוון רחב של נושאים המעסיקים את ההורים בימינו, כמו התמודדות עם מטענים רגשיים, פחדים וחששות, התקפי זעם, סמכות הורית, מערכות חינוך, גיל ההתבגרות, אהבה ומיניות, מוות וידע עצמי. זהו ספרו החמישי של בארי לונג שתורגם לעברית (ונערך בידי שדמה קדר) והוא משלים (או פותח) את סדרת מעגל החיים:
- על גידול ילדים באהבה, צדק ואמת
- מעשה האהבה
- מדיטציה קורס בסיסי
- רק הפחד מת
- הרשו לי לדבר איתכם על מוות

 

תגובות

להורים שמחפשים הדרכה 'רוחנית' לגידול ילדיהם יש את כל מה שצריך בספר יוצא דופן זה. אבל אין בו שום דבר מיסטי או מעורפל. הרוחניות שלו מעוגנת בחיי היומיום שלנו - בעולם בו אנו חייבים לשלם את חשבונות החשמל והמים בסוף החודש... (Natural Parent UK)

"יופי של ספר, כאילו על ילדים אבל למעשה על כל אחת ואחד מאיתנו הרוצה לקחת אחריות על חייו ולחיותם במודעות מלאה." (נירה רבינוביץ)

"אני רוצה לספר לכם על בארי לונג, המורה הרוחני הראשון בו פגשתי, שמשנתו יונקת את עוצמתה מחיי היומיום. בדרך כלל מדברים מורים רוחניים על נושאים תיאורטיים ומופשטים, שגולת הכותרת שלהם היא מושג ההארה - אבל איך לעזאזל אפשר לעשות את זה כשאני צריכה לרוץ לעבודה, להספיק להכין ארוחת צהריים, להסיע את הקטנה לחוג, לקנות מתנות ליום הולדת, לקלח, להרדים... איך!? נראה שלבארי לונג, שנושא גידול הילדים יקר במיוחד ללבו, יש לא מעט תשובות."  (שרית סלאי קדוש)

 
"את הילדים שלי (בני 33, 31, 25) גידלתי על פי הספר הזה ועל פי מה שלמדתי מבארי והתוצאות מדברות בפני עצמן..." (ניצן מיכאלי)
 

קטעים מתוך הספר:

חפש את המטמון

וזה בדיוק מה שאישה אוהבת מעניקה לגבר שלה

ומי ישוחח עם הצעירים על אהבה וסקס בחברה שבה ההורים אינם מסוגלים לדבר אפילו בינם לבין עצמם על הדברים שבאמת חשובים?

אתה בטח יודע מה זו תאווה. כאשר אנו מביטים באישה דרך משקפיים של סקס ותוך זמן קצר אנחנו מתחילים לדמיין את עצמנו איתה במיטה.

ומדוע שנרצה לראות זוג עושה אהבה - אפילו בסרט?

נינוח בהווייתו, בוהה התינוק סביבו בפליאה. ובאותה העת כולם עובדים קשה מאוד, מתרוצצים סביב העריסה, מנפנפים בחפצים, מנענעים רעשנים.

אם אתה מעשן ומנסה להיגמל אתה יודע בדיוק מיהו השטן...

לעולם אל תלמד את הילד להאמין באלוהים. כי להאמין בכל דבר שהוא זוהי אווילות.

ממש לפני תחילת החופש הגדול ילד מבית הספר שלי טבע...

התינוק שנשבה

כך גוועת האהבה בין הגבר לאישה

ניסיון מיני ראשון - הנער המתבגר   (רק ברי המזל שבינינו, הגברים, יספרו סיפור אחר.)

תחזוקת בית אמיתית

על דמיון ומציאות

שיחה על גידול ילדים

ניתן לרכוש עותקים עם פגמים זעירים של 'על גידול ילדים' ב30 ש"ח לעותק. אנא התקשרו ל049841169
לרכישה טלפונית: 04-9841169
אם אין תשובה, אנא השאירו הודעה...
(60 ש"ח ללא משלוח)

את הספר ניתן גם לרכוש בחנויות הספרים.