אהבה ראשונה – הנער המתבגר

(רק ברי המזל שבינינו, הגברים, יספרו סיפור אחר.)

לעתים קרובות הוא מרגיש מאוכזב, לא כל כך מהנערה, אלא מעצמו. ההתרברבויות וההתפארויות של החבר'ה שכנעו אותו שהוא יודע 'איך לעשות את זה'. אבל כמובן שהוא לא יודע. וכשמגיעה ההזדמנות, הוא יודע זאת עמוק בתוכו.

במקום להניח לגופו לפעול כדרך הטבע, הוא מאמץ את הרעיונות שקיבל מאחרים, יחד עם הפוזות שראה בסצנות הסקס בסרטים. הוא קשוח, 'קוּל'', מזלזל או דורש. אבל מאחורי הפָסָאדָה הזאת הוא נבוך גולמני ועצבני. הוא באמת רוצה לעשות אהבה. אבל לא יודע איך; ומה המשמעות של כל זה.

והפחד הגדול ביותר שלו הוא לגמור מוקדם. וזה מה שלרוב קורה – לפעמים ברגע החדירה, ולפעמים, מייד אחר כך. ואז, בדרך כלל, התשוקה שלו דועכת. זה לא רק הכישלון שהוא מרגיש, אלא גם בושה מודחקת, על שעזב את הנערה בשיאה של ציפייה נרגשת שאינו יכול לספק. הוא מוצא איזה תירוץ, מצדיק את עצמו באיזושהי דרך; או במקרה שהוא רגיש - הוא מתנצל.

הנערה, לעומת זאת, אם זו הפעם הראשונה שלה, לא תגיב כמוהו. היא הרבה יותר פאסיבית ממנו וסופגת עמוק לתוכה את כל מה שקורה. היא אמנם תרגיש מאוכזבת, אבל תתגבר על כך בקלות – אם היא מאוהבת בנער. אבל אם כבר עשתה אהבה לפני כן ואינה באמת מאוהבת בנער, היא עלולה להתרעם להתלונן. ותרעומת כזו תינעץ בתוכו ותגרום לו להסס ולפחד לכשתגיע שוב ההזדמנות לעשות אהבה.

בהדרגה הוא יתרגל לפליטה המהירה ואולי יצליח לעכב אותה באמצעות אוננות. נערות צעירות צריכות להתרגל לזה, בדיוק כפי שהן צריכות להתרגל לנסיגה פתאומית, רגע לפני השפיכה.

כדי להתמודד עם המצב, הנער הצעיר חייב להימנע ככל האפשר מלחשוב על האיברים הנשיים המוצנעים. הפינטוז המיני מלהיט ללא הרף את הדחף המיני שלו. וזה לא רק מגביר את האפשרות לשפיכה מהירה, אלא דוחף אותו לאונן. אין רע באוננות, אבל היא הופכת להרגל שמנציח את המצב הזה.

הדחף הגברי הטבעי לסקס אינו קיים אצל האישה. ואם יש לה, הוא הגיע קודם כול מהגבר שהחדיר בה סקס ללא אהבה. ואחר כך, ממחשבות שהיא 'מפסידה' משהו בסקס. התחושה ש'אני מפסידה משהו' נובעת מהשוואה הבלתי פוסקת של עצמה עם נשים אחרות, במיוחד עם התדמית הזוהרת, והכוזבת, של נשים במגזינים, ועם הפוזות המיניות רומנטיות, הכוזבות-באותה-המידה, של השחקניות בסרטים.

אישה שלא הפכה לממורמרת בנוגע לגברים, ולא משנה באיזה גיל, נהנית להיענות. העונג הגדול ביותר שלה הוא לאהוב ולהיות נאהבת.

(מתוך 'From here to reality')


אני מפנה לספר 'על גידול ילדים' מכיוון שיש שם פרק ארוך על 'המיניות המתעוררת' אצל ילדים ונוער

למאמרים