ניסיון מיני ראשון – הנער המתבגר

(רק ברי המזל שבינינו, הגברים, יספרו סיפור אחר.)

במרבית המקרים זוהי אכזבה עמוקה, לא כל כך מהנערה, אלא מעצמו. ההתרברבויות וההתפארויות של החבר'ה שכנעו אותו שהוא יודע 'לעשות את זה'. אבל כמובן שהוא לא יודע. וכשמגיעה ההזדמנות, הוא יודע את זה עמוק בתוכו.

כך, במקום להניח לגופו לפעול כדרך הטבע, הוא מאמץ לעצמו רעיונות של אחרים, יחד עם פוזות שראה בסצנות הסקס בסרטים. הוא קשוח, 'קוּל'', מזלזל או דורש. אבל למעשה, מאחורי הפָסָאדָה הזאת, הוא נבוך גולמני ומתוח. הוא באמת רוצה לעשות אהבה. אבל לא יודע איך; ומה המשמעות של כל זה.

והפחד הגדול ביותר שלו הוא לגמור מוקדם. וזה מה שלרוב קורה – לפעמים ברגע החדירה, ולפעמים, מייד אחר כך. ואז, בדרך כלל, התשוקה שלו דועכת. וזה לא רק הכישלון שהוא מרגיש, אלא גם בושה מודחקת - על שעזב את הנערה בשיא של ציפייה נרגשת שאינו יכול לספק. הוא מוצא איזשהו תירוץ, מצדיק את עצמו; או במקרה שהוא רגיש - מתנצל.

הנערה, לעומת זאת, אם זו הפעם הראשונה שלה, לא תגיב כמוהו. היא הרבה יותר פאסיבית ממנו וסופגת עמוק לתוכה את כל מה שקורה. אמנם היא תרגיש מאוכזבת, אבל תתגבר על כך בקלות – אם היא מאוהבת בנער. אבל אם כבר עשתה אהבה לפני כן ואינה באמת מאוהבת בנער, היא תהיה קרוב לוודאי מתוסכלת. והתסכול שלה ישתרש בתוכו ויגרום לו להסס ולפחד לכשתגיע שוב ההזדמנות לעשות אהבה.

בהדרגה הוא יתרגל לפליטה מהירה וינסה לעכב אותה באמצעות אוננות. נערות צעירות צריכות להתרגל לזה, בדיוק כפי שהן צריכות להתרגל לנסיגה פתאומית, רגע לפני השפיכה.

כדי להתמודד עם המצב, הנער הצעיר חייב להימנע ככל האפשר מלחשוב על האיברים הנשיים האינטימיים. הפינטוז המיני מלהיט ללא הרף את הדחף המיני שלו. וזה לא רק מגביר את האפשרות לשפיכה מהירה, אלא דוחף אותו לאונן. אין רע באוננות, אבל היא הופכת להרגל שמנציח את המצב הזה.

הדחף הגברי הטבעי לסקס אינו קיים אצל האישה. ואם יש לה, הוא הגיע קודם כול מהגבר שהחדיר בה סקס ללא אהבה; ואחר כך, ממחשבות שהיא 'מפסידה' משהו בסקס. התחושה ש'אני מפסידה משהו' נובעת מהשוואה בלתי פוסקת של עצמה עם נשים אחרות, במיוחד עם התדמית הזוהרת, והכוזבת, של הנשים במגזינים, ועם הפוזות הרומנטיות/מיניות, הכוזבות-באותה-המידה, של השחקניות בסרטים.

אישה שלא הפכה לממורמרת בנוגע לגברים, ולא משנה באיזה גיל, נהנית להיענות. העונג הגדול ביותר שלה הוא לאהוב ולהיות נאהבת.

(מתוך 'From here to reality')


אני מפנה לספר 'על גידול ילדים' מכיוון שיש שם פרק ארוך על 'המיניות המתעוררת' אצל ילדים ונוער

למאמרים