מדיטציה - קורס בסיסי
 
"מכיוון שהבנה היא המפתח לשיטה,
 אל תציית לאף הוראה בספר זה
 מבלי שתבין תחילה את סיבתה,
 ומבלי שתיווכח בהגיון שבה מניסיונך האישי.
 אם אתה מציית באופן אוטומטי,
 אתה מאולף כחיית מחמד לבצע פעולות
 מבלי להבין את משמעותן..." 


מדריך לשחרור מחשיבה כפייתית.
בארי לונג מפזר במיומנות את הערפל המיסטי סביב המדיטציה ומבהיר כיצד היא פועלת עלינו.
זהו לא ספר על 'צמיחה עצמית' אלא ספר על 'הרס עצמי', והוא אינו מלמד אותנו להגשים את חלומותינו, אלא כיצד להיפטר מכל מה שמונע בעדנו מלשמוח בחלקנו - כאן ועכשיו.
אחד מספרי המדיטציה הטובים ביותר.

תגובות:

"כמו בספריו האחרים, גם כאן קיימת תחושה של שיעור פרטי. כאילו הוא נוכח ומלווה את הקורא לאורך כל הספר, קורא את מחשבותיו ואת שאלותיו, ועונה מיד." (שלומית רז - "חיים אחרים")

"כשקיבלתי את הספר, קראתי אותו חמש פעמים. מדוע? כי הציפיות שלי ממנו היו שונות לגמרי. לקח לי זמן להבין שהגאונות של הספר הזה, היא דווקא בקיצור הנמרץ והמדוייק שלו. הוא מדבר בצורה ישירה מאד. לא מצטעצע במילים ומשפטים מיותרים. אתה מתחיל לקרוא, עובר עמוד ועוד עמוד בשקיקה, מחכה למשפט או שניים שאתה יכול לעקוף - אבל, זה לא מגיע... אתה ממשיך עוד עמוד או שניים ואופס גמרת פרק. גמרת שיעור שלם. וככה עוד שיעור ועוד פרק, ופתאום נגמר לך הספר... זה פשוט מדהים. בתחילה זה היה לי קצת מאכזב. "מה, זה הכול ? זה כל מה שאני צריך לדעת על מדיטציה?", אחרי חמש פעמים עניתי לעצמי : כן!
בארי לונג, יצר כאן משהו גאוני. קצר, קריא, פשוט להבנה וליישום.
מומלץ לכל אחד, אבל בעיקר למי שרוצה להתחיל לתרגל מדיטציה ברצינות כל יום." (דוויד בר - ביקורת ב'סימניה')

"כשפגשתי את ספרו של בארי לונג "מדיטציה – קורס בסיסי" הרגשתי שמישהו מדבר אליי. קולו היה בהיר, עוצמתי, יודע ונוכח לחלוטין. הוא מנחה אותי להיות מה שתמיד רציתי – אני עצמי. יצאתי למסע להבנת המהות הבסיסית של מדיטציה, זו שהיא מעבר לטכניקות - ופגשתי מדריך שלקח אותי יד ביד בדרך בטוחה וסלולה לעבר דממה, תבונה וערנות מוחלטת." (דורית בר)

אפריל 2015 מהדורה שלישית ומחודשת - כמובן שניצלתי את ההזדמנות של ההדפסה המחודשת כדי לערוך (בעזרתה של שדמה קדר) ולעצב מחדש את הספר. ונהניתי מכל רגע. זה היה כמו ללטש יהלום. אז הנה התוצאה לפניכם:


קטעים מתוך הספר:

המחשבות ועונשן (או איך להתמודד עם דאגה)
 
הדממה קודמת לכול

 
  


 
 
לרכישה טלפונית: 04-9841169
אם אין תשובה, אנא השאירו הודעה...
(50 ש"ח ללא משלוח)

את הספר ניתן גם לרכוש בחנויות הספרים.